מתאמנים ממליצים

פאר זאבי

מומלץ בחום לכל מי שמעוניין באורח חיים בריא שמשלב תזונה בריאה, בישול בריא וטעים, פעילות גופנית וחשיבה חיובית שנותנת ערך מוסף לכל תהליך האימון. אתי טויטו היא האדם הנכון לעבור איתו אימון שכזה! ובנימה אישית יותר… עברתי אימון שכזה עם אתי היקרה, שבדרכה האסרטיבית מחד, והרגישה וקשובה מצד שני, הצליחה לחולל בי שינוי תפיסתי עצום לגבי חיים בריאים. זו לא "עוד דיאטה"… זו דרך חיים שלימה שמבוססת על ידע תאורטי רב ושלל עצות טובות ומועילות עם כלים מעשיים ויומיומיים להשגת חיים בריאים יותר. זה אימון לא פשוט, שדורש כוח רצון, נכונות ופתיחות, אך שווה כל רגע!!! העיצות הטובות של אתי, ההקשבה, והיכולת שלה להכיל את הקשיים אך גם לתת "פוש" ולא לוותר לי כשנדרש, גרמו לי להאמין בעצמי וביכולת שלי להצליח בתהליך הזה. הערך המוסף שיצא מהאימון איתה היה כמובן.. הקניית אורח חיים בריא יותר גם למשפחתי. ( זה לא שהתחלנו לאכול נבטוטים וטופו.. (-: אבל משפחתי נהנית מארוחות מזינות, בריאות וטעימות יותר ) אין לי ספק שכל מי שיבחר לעבור אימון עם אתי, יחווה את החיים שלו אחרת. יאמין בעצמו יותר, יסגל לעצמו הרגלים שלא היה מסוגל להם קודם לכן, ובעיקר יהנה מתוצאות בפועל, ביום יום!!! תנו לעצמכם את המתנה הנפלאה הזו!‎‎

אורנה וולט

אין מאושרת ממני שפגשתי את אתי טויטו, אשה גדולה מהחיים, ממש קוסמת, מצליחה להגיע למקומות החשובים, בצורה ייחודית רק לה. אם היה ציון אין סופי זה מה שהייתי נותת.

הגעתי לאתי אחרי ששנים אני בורחת מטיפול שיניים, שנים ארוכות פוחדת לנהוג, שנים של אכילה ריגשית. אתי הצליחה לשנות בכמה מפגשים את כל הבלגן שהיה בחיי. תוצאות הטיפול: אני מתחילה לטפל בשיניים. שנית אתמול אחרי אימון אחד עם אתי, בנושא הנהיגה, הבטחתי שאעשה צעד קטן ואשב בכסא הנהג,אתניע, אשים מזגן, ואשמע מוזיקה, ומשום מה אמרתי, טוב אנסה לצאת מהחניה, ואחרי זה פשוט נהגתי מראשון לציון לרעננה.

בקשר לאכילה, גם זה מגיע בצעדים קטנים להצלחה. תודה…. ועוד….. אוהבת אורנה

.אתי הצליחה לעשות בכמה מפגשים, מה שלא הצלחתי לעשות, למרות שניסיתי עוד דרכים, מה שעזר לי זו אתי

דבורה רוטמן

נפגשתי עם אתי והכרתי אשה מדהימה. מאד מקצועית, משימתית , יודעת להניע לפעולה בנעימות, במחמאה, מעודדת ומדגישת את הצד החיובי אצל הזולת.
תענוג לשבת מולה. יוצאים עם חדוות עשייה. תודה וכל הכבוד לך יקרה‎‎

סאנה קלימיניק

מדהים, עד כמה שינוי פשוט יכול לעשות הבדל בחיים!
כל הכבוד אתי על היוזמה הנהדרת, הרבה אנשים יכולים רק להרוויח ממך, מהידע שלך ומהיחס האישי והנפלא שלך לכל אחד מלקוחותייך!
יישר כוח!‎‎